ТВОЄ МІСТО: розкажіть усім про себе!

x_de9cf3d7-604x290

Інформаційний центр "ТВОЄ МІСТО" пропонує вам зробити крок вперед у розвитку вашої справи у місті Теребовля. Допоможіть теребовлянцям дізнатися про ваші нові пропозиції, акції, послуги. Не знаєте з чого розпочати? Не хвилюйтеся - ми вам у цьому допоможемо. Будьте готові втілити свої ідеї та разом із нами створити новий промо-імідж нашого княжого міста!

Наші пропозиції із прикладом рекламної кампанії для салону краси "PROSTO" (модель - теребовлянка Яна Хомик):

♦ Розробка дизайну, виготовлення та розміщення зовнішньої реклами - сітілайти. Також можливий друк листівок, візиток та іншої друкованої продукції, що відповідатиме стилю рекламної кампанії та відображатиме вашу діяльність.

DSC03358

♦ Рекламний репортаж та блокова реклама у єдиному друкованому виданні району - газеті "Воля". Якісний, повноколірний друк. Понад 3 тисячі читачів щотижня.

DSC03377

test-prosto♦ Реклама на  сайті міста  terebovlya.org.ua.

Розробка банеру, що одночасно слугуватиме посиланням на публікацію про вас. Публікація може містити текст, логотип, фото, новини вашої організації чи закладу, ваша адреса та контактний телефон, посилання на сторінки у соцмережах. Новини можуть додаватися: знижки, акції, нові пропозиції.

Також банер може бути посиланням на ваш фірмовий сайт.

 

:::> Натистувши на банер, ви потрапите на публікацію.

 

 

Зацікавились?! Тоді ми готові вислухати та втілити у життя усі ідеї стосовно розвитку вашого бренду!

Додаткову інформацію ви зможете отримати зателефонувавши за номером телефону: 096 78 000 82.

Бажаємо вам гарного та успішного дня!

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Comments are closed.