У центрі розпочали демонтаж бруківки

У центрі  Теребовлі сьогодні розпочато демонтаж бруківки.

Центральна вулиця є частиною дороги М19 — автомобільного шляху міжнародного значення на території України, а також – частиною Європейського автомобільного маршруту E85. Такі дороги фінансуються з державного бюджету, а відповідає за їх стан, утримання та обслуговування – Державне агентство автомобільних доріг. Цьогоріч питання ремонту частини дороги М19, що пролягає через Теребовлю,  зрушило з місця.

Зокрема по Теребовлі, за попередніми даними, планують відремонтувати близько 770 метрів дороги, облаштувавши 4 смуги та встановивши асфальтне покриття товщиною 15 см. На зображенні – орієнтовний проект майбутньої оновленої вулиці.

Водії сприйняли таку інформацію позитивно, адже дорогою було уже неможливо їхати. Але, здебільшого, люди сприймають такий демонтаж болісно: ця бруківка - історія одного із настаріших міст Тернопільщини, його особливість та краса.

Найбільше жителів міста турбує: куди ж подінеться знята бруківка. Як виявилося, бруківка після ремонту належатиме розпорядникам дороги (тобто облавтодору), тому місто апріорі не може розпорядитися нею. Дуже шкода, адже якби бруківка належала місту, можна було б нею викласти дорогу, наприклад, до замку. Ми могли б таким чином зберегти шматочок нашої історії.

Поки що нам невідома інформація про те, чи є у міста і його жителів якийсь вихід і можливість поборотися за бруківку, можливо, це колективне звернення до облавтодору із тисячами підписів.

Ми за, а ви?

фото: Святослав Сапсан

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.