У Гумниськах шукають прихистку лелеці

Лелеку із пораненим крилом знайшов місцевий агроном Іван Ліщинський із села Гумниська на Теребовлянщині.  Сім'я забрала птаха додому, але зараз йому шукають притулок, де зможуть надати належний медичний догляд.

- Чоловік приніс лелеку додому, ми купили кілька кілограмів риби і годуємо його, доглядаємо як домашнього, намагаємося підлікувати крило, - розповідає дружина Івана Ліщинського Емілія.

- Я би годувала його і всю зиму, але боюся, що йому тут не дуже добре, боюсь, що не можу йому надати належного догляду, а в дикій природі він точно не виживе.  У лелеки травмоване крило. Сім'я припускає, що птах відстав від ключа, тому зимувати йому довелося б наодинці серед поля.
Клички лелеці господарі ще не придумали. Господиня розповідає, що лелека легко йде до рук, а вдома грається з кішкою та собакою.

- Я прошу повідомити, якщо є якесь місце, куди могли би забрати лелеку, заповідник або який зоокуток, де могли би вилікувати його крило, бо шкода, якщо його болить, - каже пані Емілія. - Зізнаюсь, мені вже самій буде важко віддавати його, бо звикла, що маю годувати, але думаю, йому краще буде в пристосованому місці.

Довідка: Якщо ви знаєте місце, де можуть вилікувати лелеку та надати йому притулок, звертайтесь до господарів. Телефон пані Емілії: +380960105307

20 хвилин

______________________

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

1 думка на “У Гумниськах шукають прихистку лелеці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.