У школах відбулись літні мовні табори

p70531-102842 З метою популяризації вивчення іноземних мов та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів у трьох навчальних закладах Теребовлянської ОТГ - Теребовлянській спеціалізованій школі-ліцеї, опорному закладі Теребовлянської ЗОШ I-III ступенів №1, Теребовлянській ЗОШ I-III ступенів №2 у червні організовано літні мовні табори, у яких діти мають змогу поглиблювати знання іноземних мов, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком.
Основна мета роботи мовного табору – зацікавити учнів вивченням іноземних мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єр. А що може бути краще живого спілкування, нових знань та нових вражень?p70531-115223
Саме тому  організатори табору підбирають завдання розважального та розвивального характеру: презентації, квести, ігри, пісні, танці, інтерв’ю, екскурсії, перегляд навчального відео. Все це допомагає учням одержати не тільки необхідну мовну практику, але і величезний заряд енергії та позитивних емоцій.
Атмосфера тут надзвичайно дружня та невимушена. За смачним обідом, у колі цікавих людей учасники табору обговорюють різноманітні теми, дізнаються багато цікавого. Англомовний табір – відкриває двері у інший світ, розширює кругозір, надає додаткові можливості для тих, хто має бажання і схильності до вивчення універсальної в усьому світі мови.
Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.