У Теребовлі відкриють справжній спорт-hub!

портзал сайт

Ви напевно вже також чули про те, що у Теребовлі відкривається новий спортзал. Нещодавно чутки підтвердилися більш реальними фактами: у соцмережах зявилися сторінки із логотипом Sportfamily, та інформацією, що відкриття вже скоро.  Що ж, ми вирішили знайти власників нового залу і розпитати, що ж такого нового там буде і скільки таке задоволення вартуватиме.

Ініціаторами створення у Теребовлі кардинально нового типу занять є сім’я Гнатюків: Віталія та Христини. До речі, саме Віталій причетний до відкриття першого спортзалу у Теребовлі у 2008 році. Він функціонував у спортшколі. А далі у 2011 році – відкрито спортзал «Олімп», а у 2013 – жіночий зал «Давінчі». Тому маємо відзначити вагомий влад цієї сім’ї у розвиток спорту нашого міста.

Оскільки «Давінчі» принив своє існування, а «Оліпм» не у підпорядкуванні Гнатюків,  з’явилася ідея створення нового залу «з нуля». Для цього було орендовано приміщення на 3 поверсі у торговому центрі «Міленіум» (на ринку, навпроти садочку «Сонечко»). Загалом площа залу має біля 200 метрів квадратних, на якому розмістяться понад  20  позицій професійного обладнання, професійний гантельний ряд.

Перед Великоднем у зал уже завезено шафки для одягу, які розмістяться у розділених для чоловіків і жінок кімнатах для переодягання. Звичайно ж, облаштовується і душ-кабіна.

Безымянный

«Клімат контроль», кондиціонер, шкіряні дивани та кавовий автомат – здається, у новий зал має усі шанси стати справжнім спорт-хабом у нашому місті і дати достойні умови і для занять та ще й для спілкування. За словами Віталіка, з літа буде встановлено і спорт бар із спортивним харчуванням.

Hub  – у перекладі із розмовної англійської – центр діяльності. У різних значеннях це слово означає центри різноманітної діяльності logisticshub, knowledge hub, information hub.

Якщо у вас буде бажання зайнятися спортом під наглядом персонального тренера, то така можливість у вас буде. Зокрема, до занять будуть залучені тренери із Тернополя.

Графік роботи із 10.00 до 22.00 години. У неділю – вихідний. Ціна за заняття коливатиметься від 250 до 380 гривень: усе залежить від вибраного вами часу і кількості занять, а також періоду оплати. Діятимуть і спеціальні знижки. Серед них – студентський абонемент.

Під час розмови чітко розуміємо чому сім’я Гнатюків вирішила назвати зал Sportfamily. Адже під час облаштування залу намагаються врахувати потреби усіх. Навіть дітей. «Поки що – це місце для їхньої гри, а згодом розвиваючі заняття із дітьми на спеціальному обладнанні», - ділиться Христина планами.

Слідкувати за підготовкою залу до відкриття та його облаштуванням можна у соцмережах. instagram   facebook Там же триває розіграш фітнес-браслету і трьох абонементів.

Ми щиро радіємо, коли у Теребовлі відкривається щось нове. Тому бажаємо наснаги Віталію та Христині у втіленні всіх задуманих ідей, а теребовлянців заохочуємо почати працювати над собою!

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.