24900162_1135439323226318_6629352746799063223_n

Відповідно до Стратегії розвитку Тернопільської області та за ініціативи голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни на теренах нашого краю започатковано відновлення військових частин.

Вчора на території військової частини у Теребовлі відбулась урочисте відкриття відновленого завдяки районній владі та місцевому бізнесу контрольно-пропускного пункту. Символічно, що церемонія відкриття відбулась у переддень Дня Збройних Сил України. Нині, коли українська армія доводить вірність Батьківщині, захищаючи її рубежі і свій народ, це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги.

24774776_1135439523226298_3773110078920518276_n

Як зазначає голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа, сьогоднішня урочиста подія знаменує собою початок системного відновлення військового містечка у Теребовлі.

До присутніх військовослужбовців звернувся голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. «Без відновлення військових частин неможливо говорити про відновлення української армії. Тому сьогоднішня подія є надзвичайно важливою для мене. Контрольно-пропускний пункт у Теребовлі відновлений за рахунок тих, хто вболіває за Україну та українську армію. Так, ми починаємо з малого. Сьогодні це КПП. Завтра – відновимо казарму, потім – їдальню. І так поступово, день за днем, ми змінимо нашу армію», - сказав очільник ОДА та подякував голові Теребовлянської райдержадміністрації Юрію Ништі за ініціативність, військовослужбовцям, аграріям - за допомогу у справі зміцнення обороноздатності країни.

24296475_1135439519892965_6740857918689771616_n

Окрім того, Степан Степанович поділився доброю новиною з військовослужбовцями. Президент України Петро Порошенко кілька днів тому задекларував, що в наступному році будуть відновлюватись військові містечка. Будівництво 91-го гуртожитку має розпочатись у першому півріччі 2018 року і ще 93-х будинків для проживання військовослужбовців – у другому півріччі наступного року. Тобто вирішується соціальна складова забезпечення військовослужбовців. «Це ті кроки, які дають можливість повернути віру в нашу державу та спільну перемогу над окупантом. Той, хто захищає, хто несе правду - має перемогти», - підсумував Степан Барна.

Відтак з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та за відмінне виконання службових обов’язків, самовідданість, професіоналізм та бездоганну військову дисципліну медалями «За службу Україні» Степан Барна нагородив районного військового комісара Олександра Кравця та військовослужбовців Тернопільської артилерійської бригади.

Голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа у вітальному слові зазначив: «Відродження колишньої слави Теребовлі як військового містечка  для нас стало одним із важливих пріоритетів роботи. Розпочали ми із контрольно-пропускного пункту, де були проведені ремонтні роботи з його реконструкції. Результат спільних зусиль – перед вами. На досягнутому зупинятися не будемо, а продовжуватимемо системно працювати над відновленням військової частини у Теребовлі». Окремо Юрій Ништа висловив вдячність усім, хто долучився до справи відновлення КПП.

«Вірю, що разом із Міністерством оборони України, облдержадміністрацією, Тернопільською артилерійською бригадою нам вдасться відновити військове містечко. І незабаром у Теребовлі знову оживе повноцінна військова частина з усіма потрібними спорудами», - сказав Юрій Михайлович та оголосив подяку районної державної адміністрації капітану Володимиру Юськіву за сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, проявлену відданість до військової служби та з нагоди Дня Збройних Сил України.

До присутніх також звернувся тимчасово виконувач обов’язків командира Тернопільської окремої артилерійської бригади Олександр Машковський.

Після урочистого перерізання символічної стрічки та освячення КПП, почесні гості оглянули оновлену будівлю. З нагоди свята від голови ОДА Степана Барни військовослужбовці отримали солодощі та фрукти.

Також в цей день голова ОДА Степан Барна та голова РДА Юрій Ништа разом з іншими гостями відвідали казарму, де повним йдуть ремонтні роботи. Зі слів підрядника, їх планують завершити до кінця січня наступного року.

Прес-служба РДА, БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ.

Facebook Comments