В управлінні праці та соціального захисту населення новий начальник

DSC04750

Згідно з розпорядженням голови Теребовлянської райдержадміністрації від 31 травня 2016 року № 57-к, за погодженням з департаментом соціального захисту населення ОДА та обласною державною адміністрацією, на посаду начальника управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської РДА як переможця конкурсу призначено Івана Яремка відповідно до вимог нового Закону України «Про державну службу», повідомляє офіційний сайт райдержадмінстрації.

До цього він обіймав посаду спеціаліста відділу організаційної роботи виконавчого апарату Теребовлянської районної ради.

Зазначимо, що з жовтня 1999 року по липень 2013 року Іван Яремко уже займав посаду начальника управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської районної державної адміністрації. Стаж роботи на посаді начальника управління становить 17 років,  а державної служби – 24 роки.

Новопризначеного начальника колективу управління представив голова райдержадміністрації Юрій Ништа. Із призначенням на посаду Івана Яремка привітав голова районної ради Ігор Смільський.

Іван Яремко подякував за довіру і запевнив, що докладатиме максимум умінь і зусиль для належного виконання своїх функціональних обов'язків. Закликав колектив до співпраці і пообіцяв вирішувати всі нагальні питання функціонування закладу.

DSC04742

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Comments are closed.