Земляк-атовець потребує нашої допомоги!

Увага! Виправлена помилка у розрахунковому рахунку

1-tsentr-ato

Допоможіть коштами на лікування!

Звертаюся до вас, дорогі земляки, за допомогою, адже наш син, зять, чоловік 27-річний Ярослав Наконечний, учасник бойових дій у зоні АТО, отримавши поранення у кінцівку руки, потребує операції. Потрібні кошти на лікування, які нашій родині зібрати не під силу.

а

Про себе: родом я із Заздрості Теребовлянського району, проживали у Криму, а після відомих подій продавши усе переселилися поблизу Чаплинки, Херсонської області. Більше у публікації "Пораненому морпіху гроші на лікування збирає ...тесть"

Надіємося на милосердя, чуйність і співчуття небайдужих людей. Кошти на лікування можна перерахувати на картковий рахунок Ярослава 5168755627700665 у відділенні „Приват-банку”.

Віталій Манчурак, волонтер, уродженець с.Заздрість.

Конактний телефон: 0685515410

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

  Dantshik

  (14 Січня 2017 - 19:23)

  Шалом!
  Слава і Хвала і Подяка Господу Богу,Котрий викупив нас СвоЇю Кров’ю і переміг смерть для нас!
  Йому не потрібні ні свічки ні Ікони ні жести,Він не слепий і не глухонімий!
  Ви не зможете своњми силами занести диявола в чорний список!
  А куди ми подінемося від диявола, який може бути такий ввічливий, щоб звабити, обманути і вести в погибель бісів і духів, які нав’язують самовиправдання, обвинувачення і ворожнечу, тільки до Спасителя нашого що не приймає те, що нам здаєтьс дорогим і Батько і Дух дає свободу вибору: прокляття чи благословіння! Втор.11: 26-28
  Взивайте до Господа Бога-Спасителя через не хочу, через крик і сльози тому, що диявол – наш ворог дуже не хоче нашого спілкування з Господом Богом, Спасителем нашим, Котрий нам нічого не винен, любить нас по Своњй великий милості, так що не можемо собі уявити!
  Необхідно попросити прощення у Господа Бога за те, що намагалися самотужки і гріх що пам’ятаЇте і не пам’ятаЇте і не розкаяні прокляття предків!
  І в спілкуванні з Господом прийняти Божу Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!
  І закликаючи Ім’я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров’я і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться диво!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені!
  (Матф.5: 4)
  Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

  Axwell

  (5 Серпня 2017 - 21:30)

  Манчурак Віталій знатний шахрай інтернету. Будьте обачними!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.