Училище культури стане коледжом

На сесії Тернопільської обласної ради  у Чорткові, депутати підтримали рішення про перейменування Теребовлянського вищого училища культури на Теребовлянський коледж культури і мистецтв.

“Розглянувши клопотання Теребовлянського вищого училища культури від 19 листопада 2018 року #236, враховуючи пропозиції депутата Тернопільської обласної ради Дзюбана Юрія Івановича, рекомендації постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні””…- йдеться в рішенні.

Керівнику Теребовлянського коледжу культури і мистецтв доручено забезпечити проведення державної реєстрації статуту Теребовлянського коледжу культури і мистецтв у новій редакції згідно з вимогами чинного законодавства України. Також дотримуватися ліцензованого обсягу підготовки фахівців відповідно до державних стандартів вищої освіти, пише Gazeta.ua

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.