Зворотній зв’язок

12651225_1728446917386051_8651914057880918942_nМи вітаємо вас на сторінках сайту мальовничого містечка Тернопільщини!

На сьогоднішній день наше місто - центр району та центр Теребовлянської громади.

Мета незалежного громадського медіа-центру "Теребовля - ТВОЄ МІСТО", результати роботи якого розміщуються на цьому інформаційному порталі - популяризація міста, організацій, людей, інформування про діяльність керівних структур, акумулювання інформації, обмін інформацією, інформаційна мобілізація під час тривог.

Ми раді сформованій співпраці із обласними онлайн-ЗМІ, адже публікації із нашого сайту мандрують інтернет-простором, розповідаючи мешканцям усієї області про справи у місті, громаді, районі.

Ми раді щодня набувати нових читачів, інформуючи їх про важливе та цікаве. Ми раді співпраці із талановитими людьми нашого міста, які працюють у районній газеті "Воля" і прес-службах (міська рада та райдержадміністрація), активістами, які проявляють ініціативу і ведуть сайти та фейсбук-сторінки місцевих організацій, шкіл, закладів, а також співпраці із професійними фотографами, які бачать наше місто чудовим, і дарують своє бачення іншим.

Нам приємно писати про теребовлянців, які натхненно працюють у місті, а також за його межами.

На сайті окрім щоденних новин, ви можете скористатись: телефонним довідником, сучасною та старою картами міста, дізнатися погоду на тиждень, ознайомитися із новинками та акціями місцевих брендів у розділі "Шопінг", знайти актуальні вакансії, прочитати матеріали із історії краю та про архітектурні пам'ятки.

Теребовлянців запрошуємо долучатись до роботи медіа-центру: повідомляти свої новини, надсилати свої розповіді про талановитих людей краю, висловлювати свою стурбованість із проблемних питань, пропонувати вакансії, інформувати про акції, писати історичні нариси та твори про рідне місто.

Долучайтесь до обговорень. Залишайте відгуки до публікацій на сайті!

Про редакцію:

Розробник (2011 рік) та адміністратор сайту: Іван Андріїшин  /Теребовля-Варшава/. 

Редактор: Ілона Козар  /Теребовля/

Контакти:

e-mail: terebovlyainfo@gmail.com

тел.: 096 78 000 82.

Автор фото "Планета Теребовля", що стала основою нашого лого та проведених нами інформаційних кампаній - Олег Шевчишин.

Активну роботу ведемо на сторінці медіа-центру у фейсбук: швидкі новини, повні фотоальбоми, важливі лінки та фотопейзажі. Для налагодження діалогу із мешканцями міста наші сторінки є також і в інших соціальних мережах:

Instagram

Facebook стрічка новин Теребовля - ТВОЄ місто|| медіа-центр 

Facebook стрічка оголошень Теребовля - ТВОЄ оголошення

Змінюючи рекламний імідж нашого міста, пропонуємо комплекс заходів для проведення інформаційних кампаній. Детальніше ТУТ. Вимоги для макетів рекламних банерів, які розміщуються на сайті:

  • Формат: JPEG
  • Розширення: 260 x 347 px
  • Color space: RGB
  • рекламний банер може бути посиланням на публікацію на сайті/фірмовий сайт закладу

Онлайн реклама у Теребовлі, зовнішня реклама у Теребовлі, сітілайти у Теребовлі, інформаційно-рекламний тубус у Теребовлі - цікавить поширення реклами? телефонуйте 0967800082.

Передрук матеріалів сайту обов`язково із посиланням на  інформаційний портал "Теребовля|| ТВОЄ МІСТО".

Якщо у вас виникли запитання та пропозиції, або ви маєте цікаву інформацію, якою бажаєте поділитися із іншими, можете скористатися полями, наведеними нижче.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Коментарі у Facebook

Comments are closed.